Vali Tutulmaz "Jetlere" antrenmanda tatlı ikram etti

Vali Tutulmaz "Jetlere" antrenmanda tatlı ikram etti

Vali Tutulmaz "Jetlere" antrenmanda tatlı ikram etti
13 Ocak 2019 - 16:38 - Güncelleme: 13 Ocak 2019 - 18:24

 

Afyonkarahisar'ı Spor Toto 1. Ligde temsil eden AFJET Afyonspor'un antrenmanını izleyen Vali Mustafa Tutulmaz, futbolculara ve teknik ekibe tatlı ikram ederek moral desteğinde bulundu. Burada konuşan Tutulmaz: "Hedefe odaklanabilmek adına bir araya gelmemiz gerekiyordu. Bizde takımımızın yanındayız. Bundan sonra da hep yanlarındayız."

Afjet Afyonspor antrenmanını izleyen Vali Mustafa Tutulmaz’a Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Nurullah Pervaneli ile Afjet Afyonspor yöneticileri eşlik etti.

 

"HEDEFE ODAKLANMALIYIZ"

Moral ziyaretinde konuşan Vali Tutulmaz; “Afyonkarahisar’da göreve başladığımdan beri her zaman yanınızda ve destekçiniz olduk. Takımda bazı değişiklikler oldu. Teknik yönetim ve futbolcular bazında değişiklikler yapıldı. Bu değişiklikler sonrası yeniden hedefe odaklanabilmek adına bir araya gelmemiz gerekiyordu. Bizde takımımızın yanındayız. Bundan sonra da hep yanlarındayız. Gençlerimize güveniyoruz. Bu anlamda Afyonkarahisarlı vatandaşlarımızdan da takımımıza daha fazla destek olmasının gerekli olduğunu düşünüyorum." dedi

 

"HER ZAMANKİNDEN DAHA FAZLA TAKIMIN YANINDA OLMALIYIZ"

Takıma desteğin artık daha fazla verilmesi gerektiğinin altını çizen TutulmaZ: "Hep birlikte desteğimizi takımımıza hissettirelim. Hafta sonu Giresunspor ile çok ciddi bir maçımız var. Bu maçta bizim tribünleri tıklım tıklım doldurmamız lazım. Hafta sonu 11 kişi ile değil 12 kişi oynamamız lazım. 12. kişi de seyirci. Destek olmadan, takımla aynı heyecanı, ruhu yaşamadan başarı elde etmek zor. Bu anlamda bir kez daha futbolcularımıza başarılar diliyorum. Umarım zorlu müsabaka iyi bir netice ile sonuçlanır. ” diye konuştu.

 

ELLERİYLE BESLEDİ

 

Vali Mustafa Tutulmaz Afjet Afyonspor’un antrenmanını bir süre izledikten sonra futbolculara ve teknik ekibe tatlı ikram ederek moral desteğinde bulundu. Vali Tutulmaz, Afjet Afyonspor'a hafta sonu oynayacağı Giresunspor maçında başarılar diledi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum