Son Dakika….Sürücüsünü darp ederek aracı yağmalayanlar yakalandı 3 gözaltı var

Son Dakika….Sürücüsünü darp ederek aracı yağmalayanlar yakalandı 3 gözaltı var

Son Dakika….Sürücüsünü darp ederek aracı yağmalayanlar yakalandı 3 gözaltı var
18 Mart 2020 - 17:14

 
Afyonkarahisar’ın Dazkırı İlçesi Sarıkavak Köyü derbent mevkiinde kimliği belirsiz kişiler tarafından sürücüsü darp edilerek aracı yağmalayan zanlılara jandarmanın sıkı takibi sonucu yakalandı.
 Afyonkarahisar’ın Dazkırı İlçesi Sarıkavak Köyü derbent mevkiinde kimliği belirsiz kişiler tarafından sürücüsünü darp ederek aracı yağmalayan 3 kişi jandarma tarafından yakalandı.
Konuya ilişkin olarak Afyonkarahisar Valiliğinden yapılan açıklama şöyle ;
“İl Jandarma Komutanlığı görevlilerince yapılan araştırmalar neticesinde 03 N... . plakalı araca ve İ.E.E., T.S. ve H.K. isimli şüphelilere ulaşılmış, H.K. isimli şüpheliye ait ev ve eklentilerinde yapılan  aramalarda, üzerinde kan lekesi bulunan (1) Adet Beysbol sopası olarak adlandırılan sopa, (3) Adet H.A. isimli mağdur şahıstan gasp edilen JAMESON marka araç hoparlörü, (1) Adet JAMESON marka Anfi (1) Adet Metanfetamin olarak adlandırılan uyuşturucu madde kullanma aparatı, (2) paket halinde toplam 15 gr. Kubar Esrar maddesi ele geçirilmiş, İ.E.E. isimli şüpheliye ait ev ve eklentilerinde yapılan aramada ise (1) Adet seri numarası tespit edilemeyen Ruhsatsız Tek Kırma Av Tüfeği ve bu av tüfeğine ait (1) Adet fişeklik, (3) Adet Fişek, (1) Adet H.A. isimli mağdur şahsa ait SAMSUNG marka J7 PRO model cep telefonu, (1) Adet Bıçaklı Muşta olarak tabir edilen alet, (1) Adet Sivri Topuzlu Zincir, (1) Adet Parmak Muştası diye tabir edilen alet, (1) Adet Polis Copu, (1) Adet 60 cm uzunluğunda demir sopa. (1) Adet H.A. isimli mağdur şahıstan gasp edilen PİONER marka Supbuffer, (1) Adet H.A. isimli mağdur şahıstan gasp edilen PİONER marka Araç Teybi ele geçirilmiş olup, T.S. isimli şüpheliye ait ev ve eklentilerinde yapılan aramalarda ise herhangi bir suç unsuruna rastlanılmamıştır. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilmiş olup, alınan talimat doğrultusunda şüpheliler İ.E.E., T.S. ve H.K. gözaltına alınmışlarıdır.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum