Son Dakika….Afyonkarahisar’da polise kürekle saldıran zanlı yakalandı

Son Dakika….Afyonkarahisar’da polise kürekle saldıran zanlı yakalandı

Son Dakika….Afyonkarahisar’da polise kürekle saldıran zanlı yakalandı
24 Mayıs 2020 - 17:35


 
 
Afyonkarahisar Merkez Sahipata Mahallesinde polise kürekle saldıran ve 2 polis memurunu yaralayarak olay yerinden kaçan O.G. ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.
Afyonkarahisar Merkez Sahipata Mahallesinde polise kürekle saldıran O.G.’nin kendisini hastaneye götürmeye gelen ambulansta bulunan sağlık memurunu taşla yaraladığı ve ambulansında camı kırdığı belirlendi.
Afyonkarahisar'da akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen O.G.’nin, hastaneye götürülmek istendiği ambulansa taş atıp camını kırarken, kendisini sakinleştirmeye çalışan polis memurlarına da kürekle saldırdı.
Olay, Sahipata Mahallesi Kocatepe Polis Merkezi yakınlarında saat 13.00 sıralarında meydana geldi. Akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen O.G. rahatsızlanınca ailesi hastaneye götürmek istedi. 112 Acil Çağrı Merkezi'nden yönlendirilen ambulansın gelmesinden sonra,O.G. sağlık görevlileri ile ailesine direnip, ambulansa taş attı. Camı kırılan ambulanstaki sağlık personeli yaralandı. Bunun üzerine bölgeye polis desteği istendi. Yakındaki polis merkezinden gelen ekipler, O.G.'yi sakinleştirip, ambulansa bindirmeye çalıştı. O.G., eline geçirdiği kürekle de polis ekiplerine küfredip, hakaretlerde bulunarak direndi.Konuşarak ikna edilmeye çalışılan O.G., elindeki küreği bir polis memurunun başı ile ayağına vurdu. Yaralı polis memuru ve sağlık çalışanı, başka bir ambulansla hastaneye götürüldü.
Olay yerinden kaçan ve akli dengesinin yerinde olmadığı iddia edilen O.G’nin polis ekipleri tarafından yapılan takip sonucu yakalanarak ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldüğü öğrenildi.O.G. emniyetteki işlemlerinin ardından Hakim karşısına çıkartılacak.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum