phishing

Fatih Aydın Dinar Skm Açılışına Katıldı

Fatih Aydın Dinar Skm Açılışına Katıldı

Fatih Aydın Dinar Skm Açılışına Katıldı
03 Mayıs 2023 - 09:51 - Güncelleme: 03 Mayıs 2023 - 10:57


 
Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Fatih Aydın, Seçim Koordinasyon Merkezi açılışıiçin gittiği Dinar’da vatandaşlar ile buluştu.
 
Milletvekili Adayı Fatih Aydın, Dinar’da Cumhuriyet Halk Partisi Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı. Seçimlerden sonra Afyonkarahisar için özel bir çalışma ortaya konulacağını belirten Aydın, Millet İttifakı’nın temsil gücüne dikkat çekti. SKM açılışı sonrası esnaf ve vatandaşlar ile buluşan Aydın, AK Parti iktidarında adaletin ve hakkın çiğnendiğini söyledi.
 
MİLLETİMİZ ALIN TERİNİ ALSIN DİYE VARIZ
Millet İttifakı’nın birlikteliğine değinen Aydın, “Siyasi partiler birleşerek ayakta kalmak zorunda. Millet İttifakı olarak biz de seçime gidiyoruz. Listelerin güçlü olduğu, ittifak bileşenlerinin önemli olduğu bir masa etrafında toplandık. Adalet için, hak ve hukuk için bir masa etrafında bir araya geldik. Son dönemde hepimiz çok yorulduk. Belli birtakım insanlar bir yere geçtiler, işler değişti. Adalet çiğnendi, hak çiğnendi. Millet İttifakı, alın terini alsın, üretsin hak ettiğini alsın diye, çiftçimiz üretsin diye, herkes yerinde kalkınsın diye var. Geçmişte Ecevit-Erbakan ülkede sanayi yatırımı başlatmıştı. O zamanların meyvesi olarak Afyonumuza 5 fabrika yapıldı. Peki 20 yıldır iktidarda olan AK Parti’ye baktığımızda Afyonumuza hangi fabrikayı yaptı? Yok..Geçmişte şehrimize kazandırdığımız bu yatırımlar tekrar gelsin, Afyonkarahisarımızyeniden kalkınsın, herkes temsil edildiğini bilsin diye bizler buradayız.’’
 
AK PARTİ HANGİ İDDİA İLE OY İSTİYOR?
Millet İttifakı’nın hükümet programı içinde çok önemli ihtiyaçların olduğunu belirten Aydın, “Biz bunların hepsini dile getireceğiz. Hayata geçireceğiz. En önemlisi esnaf için emeğin karşılığının peşinden koşacağız. Ülkede demokratik bir hukuk sistemi var. Bu sistemde herkesin bir görev süresi vardır. AK Parti 20 yıldır iktidarda. Türkiye’de AK Parti artık heyecanını yitirdi. AK Parti hangi iddia ile oy istiyor? Bugün birçok insan Türkiye’de mevcut iktidarın adamlarının isimlerini bilmez bile. Bu milletvekilliği içinde böyle bir durum. Bir aile vekilliği alıyor ve sürekli o aile vekilliği sürdürüyor. Böyle bir anlayış yok. Bugüne kadar Türkiye’de siyaset hep kavgayla yürütüldü. Millet İttifakı, barışın teminatı olarak bir araya geldi. Sağ-sol kavgası üzerinde kuruldu. Millet İttifakı bunu geride bırakarak, tabuyu yıkarak. Sağcı solcu diye bir şey yok, hizmet var ve hizmet edecek adam var. Hakkın gasbedildikten sonra, açlığa mahkûm edildikten sonra, emeğin gasbedildikten sonra sağcı olsa, solcu olsan ne? İşin özü budur. Biz Millet İttifakı adayı olarak listeye girdik, Saadet Partisi’nin adayı olarak sahadayız” dedi.
 
BİZLER, GÜÇLÜ TÜRKİYE’NİN TEMİNATIYIZ
Aydın konuşmasını şöyle sonlandırdı; “Nedir bu güzel Afyonumuzun çektiği? Bu yoksulluğa, bu yasaklara bizim itirazımız var. Bizim çiftçimiz sadece seçim döneminde mi akla gelecek? İktidar panik halinde şimdi vaatler sıralamaya başladı. Şimdi parça parça destekler açıklıyorlar, günaydın… Seçime kalmış 15 gün, 20 senedir yapmadıklarını 15 güne sığdırmaya çalışıyor.  Bu millet kanmayacak artık. Dış güçler diyor, şunlar diyor, bunlar diyor. Tek yetkili, tek imzalı olduğunuz gün bu ülkeyi yoldan çıkardınız, şarampole yuvarladınız, 86 milyonu da yaraladınız. Sizin bundan sonra yapacağınız tek bir şey var, bir durun artık, bir susun artık. İyisiyle, kötüsüyle artık kaza alanını bir terk edin de biz gelelim yapacağımızı yapalım. Bu işi toparlayacak kadrolar bizleriz. Biz bahane üretmeyeceğiz. Enkaz edebiyatı da yapmayacağız. Biz tüm Türkiye için, güçlü Türkiye’nin teminatı olarak yola çıktık. 14 Mayıs’ta aslında bir referandum var. Bu seçim aslında sadece iki tercihli bir referandum. Temelde iki tercih var. Sayın Erdoğan ve Sayın Kılıçdaroğlu. Tek akıl mı ortak akıl mı? Korku mu umut mu? Öfke mi sevgi mi? Yoksulluk mu zenginlik mi? Ve son soru kara kış mı bahar mı? Milletimiz 14 Mayıs’ta baharı tercih edecek ve 15 Mayıs sabahında hep birlikte baharı karşılayacağız.’’

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum