Çetinkaya : Afyon Küçülen Değil, Büyüyen Bir Şehir Olacak

Çetinkaya : Afyon Küçülen Değil, Büyüyen Bir Şehir Olacak

Çetinkaya : Afyon Küçülen Değil, Büyüyen Bir Şehir Olacak
13 Ocak 2019 - 17:57 - Güncelleme: 14 Ocak 2019 - 23:06

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’ın kaybedeceği ve telafi edebileceği zamanının olmadığını belirterek, "Küçülen, yerinde sayan değil, büyüyen bir Afyonkarahisar için çalışacağız" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya, Orhangazi, Erenler, Karşıyaka, Yenice, Yeşilyurt mahallelerinde ev ziyaretlerinde bulanarak vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.  

EŞİ VE KIZIDA EŞLİK ETTİ

Ev ziyaretlerinde MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya'ya eşi Sultan Çetinkaya ve küçük kızı Gökçen'de eşlik etti. Gittiği her yerde vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgi seli ile karşılaşan Çetinkaya, Afyonkarahisar'ın sorunlarını ve sorunları çözecek projelerini hemşerileri ile istişare etti.

AFYON KÜÇÜLEN DEĞİL, BÜYÜYEN BİR ŞEHİR OLACAK

“Nereye giderseniz gidin işi ehline verirseniz, neticesinde başarı görürsünüz." diyen Çetinkaya, "İşi ehline vermezseniz neticesinde yıkım, pişmanlık görürsünüz. O yüzden Afyonkarahisar’ın kaybedeceği ve telefi edebileceği ikinci bir beş yılı yok. O nedenle tüm hemşehrilerimizden kendi ve çocuklarının geleceği için işi ehline vermelerini istiyorum. Hemşehrilerim artık küçülen, yerinde sayan değil, büyüyen bir şehir için mutlaka işi ehline vermeleri gerekiyor. Bu noktada hassasiyetlerini rica ediyorum.” dedi.

MÜMKÜN OLMAYANDAN BAHSETMİYORUZ

Şehrin küçülmesi durumunda yatırım ve istihdamın sağlanamayacağının önemle altını çizen Çetinkaya, "Eğer küçülürsek yatırım, istihdam gelmez. Eğer küçülürsek hayatımızın kalitesi eğitim kalitemiz düşer. Eğer küçülürsek sağlık kalitemiz zaten düşük iyice düşer. İş ve ekmek açısından toplumsal huzuru sağlayamazsınız. Onların istediği olur. Onlar kim biliyor musunuz? Parası ile memleketi yöneten bizleri köle sıfatı ile gören idareden bahsediyorum. O zaman bu toplumun gerçek sahipleri, bu memleketin gerçek sahipleri, geleceğimiz için çocuklarımız için, istikbalimiz için Afyonkarahisar’da bir devrim yapma zamanı gelmedi mi?  Artık yeter demeyecek misiniz? Bu millete istikbal çizmek istiyoruz. Bu milletin nüfusunu büyütmek istiyoruz. Hayat kalitemizi artırmak istiyoruz. Tüm bunları yapmak için biz projeler yapıyoruz. Ama başkaları gibi alayınıza da vereceğim demiyoruz. Çünkü biz yalan söyleyemeyiz. Biz mümkün olmayacaktan bahsedemeyiz.” ifadelerini kullandı.

Fatih Çetinkaya Erenler Mahallesi'nde de öğrencilerle bir araya gelerek,  Erenlerin sorunlarını konuşarak sorunların çözümü noktasında öğrencilerin görüşlerini dinledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum