ZEKA Yönetim Kurulu Toplantısı Afyonkarahisar’da Yapıldı

ZEKA Yönetim Kurulu Toplantısı Afyonkarahisar’da Yapıldı

ZEKA Yönetim Kurulu Toplantısı Afyonkarahisar’da Yapıldı
24 Nisan 2019 - 21:12


 
 
Zafer Kalkınma Ajansı 2019 yılının 4. Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz’ın katılımıyla ilimiz ev sahipliğinde yapıldı.
 
İlimizde gerçekleştirilen toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz, Kütahya Valisi ve Ajans Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dr. Ömer Toraman ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.
 
Zafer Kalkınma Ajansı’nın 2019 yılının 4. Yönetim Kurulu toplantısında konuşan Kütahya Valisi Ve Ajans Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dr. Ömer Toraman; “Geçtiğimiz günlerde 31 Mart yerel seçimleri gerçekleştirdik. Bu seçimler neticesinde Yönetim Kurulumuzda da bir takım görev değişiklikleri oldu. Afyonkarahisar, Kütahya ve Uşak Belediye Başkanları ile Afyonkarahisar ve Uşak İl Genel Meclis Başkanlarının görevlerinde değişiklikler oldu. Bugün bu vesile ile geçmiş dönemde birlikte çalıştığımız kıymetli Belediye Başkanlarımız ve İl Genel Meclisi Başkanlarımıza Ajansımıza ve bölgemize bugüne kadar yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ederim. Toplantımızın bölgemize ve ülkemize hayırlı olması temennilerimle sözlerime son veriyor ve katılım sağladığınız için teşekkür ediyorum” dedi.
 
Zafer Kalkınma Ajansı 2019 yılının 4. Yönetim Kurulu Toplantısı sonunda Vali Mustafa Tutulmaz ve Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, yerel seçimler sonrasında görevleri sona eren ve geçmiş dönemde görev yapan Belediye Başkanları ile İl Genel Meclis Başkanlarına Ajans ve Bölgemize bugüne kadar yapmış oldukları katkılardan dolayı plaket takdim ettiler.
 
Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı aşağıdaki gündem maddelerinin görüşülmesi ve karara bağlanmasıyla sona erdi.
 
1) 2019 Yılı Fizibilite Desteği Başvuruları
 
2) 2018 Yılı Bağımsız Denetim Raporu
 
3) Projelerle İlgili Talepler / Gelişmeler
 
4) İki Toplantı Arası Ajans Faaliyetleri
 
5) 2019 Yılı Mart Ayı Gelir-Gider Cetveli
 
Konuşmaların ardından basına kapalı devam eden toplantı, gündem maddelerinin görüşülmesi ve karara bağlanmasıyla sona erdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum