Tenisciler Fsm Spor Kompleksine Hayran Kaldılar

Tenisciler Fsm Spor Kompleksine Hayran Kaldılar

Tenisciler Fsm Spor Kompleksine Hayran Kaldılar
19 Ağustos 2019 - 13:34

 
FSM Spor kompleksinde gerçekleştirilen hafta sonu 12 yaş bay be bayanlar tenis turnuvası nefesleri kesti. Türkiye Tenis Federasyonun organizasyonu olan turnuva da FSM spor kompleksi ev sahipliği yaptı ve tüm katılımcılardan tam not aldı. Toplam da otuz sekiz sporcunun katıldığı müsabakalar sonunda başarılı olan sporculara madalya verildi.
Bayanlar Final maçından sonra kısa bir değerlendirme yapan FSM Spor Kompleksi Yönetim kurulu 2. Başkanı Mehmet Ekmekçi ilimize gelen tüm sporcuları, aileleri ve hocaları için tüm hazırlıklarımızı yaparak onları mutlu ettiğimizi düşünüyorum. Bu arada kulübümüz sporculardan Eda Atlı şampiyon, Ece Atlı, Defne Kay ve Yağız Bacaksız ikinci olarak bizleri gururlandırmıştır diyerek sözlerine şöyle devam tti. Misafir olan tüm sporcular ve aileleri bizzat hem bana hem de organizasyon içerisinde yer alan hakem arkadaşlarımıza ilginiz ve tesisler için teşekkür etmişlerdir. Tüm sporcu ailelerine hayırlı yolculuklar dilerim dedi.
 
İlimiz de yapılan 12 Yaş hafta sonu tenis müsabakaları sonunda final grubunda rakiplerini yenerek şampiyon sporcular.
 
Bayanlar 1 Grup şampiyonu : Eda Atlı
Bayanlar 2 Grup şampiyonu :Maide Damla Özay
 
Erkekler 1 Grup şampiyonu :Nebi Efe Serin
Erkekler 2 Grup şampiyonu: Eser Büyükkahraman
Erkekler 3 Grup şampiyonu: Volkan Möröydor
 
FSM Afyonkarahisar Tenis İhtisas Spor kulübü önümüzde günler içerisinde bu kez 14 yaş hafta sonu turnuvasını gerçekleştirecektir. Bu turnuvaya katılımın bir hayli çok olması beklenmektedir.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum