Son Dakika….Uyuşturucu satıcılarına operasyon 2 göz altı var

Son Dakika….Uyuşturucu satıcılarına operasyon 2 göz altı var

Son Dakika….Uyuşturucu satıcılarına operasyon 2 göz altı var
11 Şubat 2020 - 13:40

 
Afyonkarahisar’ın Sandıklı İlçesinde uyuşturucu satıcısı ile kullanan bir kişi yapılan operasyonla yakalandı.Yakalana n şahısların evlerinde yapılan aramada ruhsatsız tabanca ile 2 adet yivsiz av tüfeği ve hap ele geçirildi.
Konuya ilişkin olarak Afyonkarahisar Valiliğinden yapılan açıklama şöyle ;
 
Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı görevlilerince 05.02.2020 günü Sandıklı İlçesi Karadirek Köyünde ikamet eden A.K. ve Sandıklı İlçe merkezinde ikamet eden A.Ş. isimli şüpheli şahısların "Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti” ve "Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak Kabul Etmek veya Bulundurma" suçlarını işlediğine dair ihbar alınması üzerine şüpheli şahıslara ait ev ve eklentilerinde yapılan aramada; A.K. isimli şüpheli şahsın evinde (1) adet ruhsatsız 7,65 mm. tabanca, (8) adet 7,62 mm çaplı fişek ve (1) adet 9 mm çapında tabanca fişeği, A.Ş. isimli şüpheli şahsın evinde ise (2) adet ruhsatsız yivsiz av tüfeği ile (9) adet LYRICA marka hap ele geçirilmiştir.
Olayla ilgili olarak yakalanan şüpheliler A.K. ve A.Ş. Afyonkarahisar AMATEM merkezine sevk edilerek kan ve idrar numuneleri alınarak haklarında yasal işlem başlatılmış olup, 05.02.2020 tarihinde adli makamlara sevk edilmiştir.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum