Son Dakika…Cezaevi firarisi Afyonkarahisar’da yakalandı

Son Dakika…Cezaevi firarisi Afyonkarahisar’da yakalandı

Son Dakika…Cezaevi firarisi Afyonkarahisar’da yakalandı
08 Ağustos 2019 - 18:13

 
 
Açık Cezaevi firarisi Emirdağ’da yapılan yol kontrolünde kıskıvrak yakalanarak adete teslşim edildi.
Afyonkarahisar Jandarma Komutanlığı görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde, Emirdağ İlçesi Bademli köyünden M.Y. isimli şahıs yaylada hayvanlarını otlattığı sırada (3) kişinin hayvan sürüsünün içerisinde olduğunu fark ederek şüpheli şahısları kovaladığını ancak şüpheli şahısların plakasını göremediği bir araca binerek kaçtıklarını ihbarı üzerine yapılan takip sonucunda Emirdağ ilçesi Davulga-Bademli istikametinde 42 D 0270 plakalı araç jandarma ekiplerince durdurularak, araç içerisinden S.K., K.G. ve S.G. (Açık Cezaevi Firarisi) şüpheli hareketlerde bulundukları ve aracın arka koltuklarının olmadığından hayvan hırsızlığına teşebbüs şüphelileri olarak gözaltına alındı.
 
Ayrıca 42 D 0270 plakalı aracın yapılan sorgulamasında plakanın sahte plaka olduğu tespit edilmiş ve (7.793) TL trafik para cezası uygulandı.
 
Şüpheli şahıslardan S.G. (Açık Cezaevi Firarisi) çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Afyonkarahisar Açık Cezaevi İnfaz kurumuna teslim edilmiş, diğer şüpheliler S.K. ve K.G. isimli şüpheliler ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum