Sandıklı Merkez Camisi Temeli dualarla Atıldı

Sandıklı Merkez Camisi Temeli dualarla Atıldı

Sandıklı Merkez Camisi Temeli dualarla Atıldı
18 Mart 2021 - 14:51

 

 
 
Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesi Yunus Emre Bulvarında yapımına başlanan Merkez Camisinin temel atma töreni, Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı Müftüsü Mehmet Güler, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Işık, Sandıklı Cami Kuran Kursu, Müştemilatı Yapma ve Yaşatma Derneği üyeleri, ilgili firma, hayırseverler ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.
 
Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, iyi dilek ve temenniler ile sürerken hep birlikte yapılan duanın akabinde, protokol tarafından başlatılan temel atma işlemiyle sona erdi.
 
Konuyla ilgili temel atma programından sonra bir açıklama yapan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl; “Bugün ilçemize kazandırmış olduğumuz muhteşem camimizin temellerini hep birlikte atmış oluyoruz. Bu eserde emeği geçen başta derneğimize, dernek yetkililerimize, Bakanımıza, Milletvekillerimize ben canı gönülden teşekkür etmek istiyorum.
 
İnşallah kadim ilçemiz, bu eseri en güzel şekilde inşa edip, faaliyete açacaktır. Ben en kısa sürede kazasız belasız bitmesini Cenab-ı Allahtan niyaz ediyor, Sandıklımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” İfadelerine yer verdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum