casino siteleri

Mısırlıoğlu : “Çanakkale geçilmez!”.Sözünü altın harflerle yazdırmış ve tarihin akışını değiştirmiştir.

Mısırlıoğlu : “Çanakkale geçilmez!”.Sözünü altın harflerle yazdırmış ve tarihin akışını değiştirmiştir.

Mısırlıoğlu : “Çanakkale geçilmez!”.Sözünü altın harflerle yazdırmış ve tarihin akışını değiştirmiştir.
18 Mart 2021 - 16:16

 
Türk Milleti, tarih boyunca bağımsızlığından hiçbir zaman ödün vermemiş, bunu bir yaşam tarzı olarak benimsemiştir.
 
18 Mart 1915’de elde edilen Çanakkale Zaferi ile milletimiz onurlu duruşunu bütün dünyaya göstermiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şanlı Türk Ordusu bu zaferin sonrasında tarihe;
“Çanakkale geçilmez!”.
 
Sözünü altın harflerle yazdırmış ve tarihin akışını değiştirmiştir.
İnsanüstü bir mücadele ile elde edilen zaferler, milletimizin bağımsızlığını, vatanını ve bayrağını korumak için neler yapabileceğini dosta düşmana bir kez daha göstermiştir.
Şehitlerimizi Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106. yıl dönümü münasebetiyle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere şanlı bayrağımızın semalarımızda özgürce dalgalanabilmesi için canlarını bir an bile düşünmeden feda eden tüm aziz şehitlerimizi, rahmetle ve minnetle anıyorum.
Ruhları şad olsun.
 
ESNAFTAN AY-YILDIZLI BAYRAĞA TEŞEKKÜR
İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından başlatılan Türk Bayrağı dağıtımı merkezde devam ederken, esnaf bayrak dağıtan İYİ Partiye teşekkür etti.
 
İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından esnafa bayrak dağıtımı devam ediyor. Bu güne kadar 6 ilçede esnaflara bayrak dağıtan İYİ Parti İl Başkanlığı ve merkez İlçe Başkanlığı tarafından bugün ilk defa merkez Uzun Çarşı esnafına bayrak dağıtıldı. Merkezde yaklaşın 5 bin bayrak dağıtmayı planlayan İyi Parti teşkilatı, her gün merkezde bir cadde veya sanayi sitesi olmak üzere bayrak dağıtımını gerçekleştirecek. Bayrak dağıtan İYİ Parti teşkilatına esnaf bu davranışlarından dolayı teşekkür etti.
 
EMİRDAĞ ESNAFINDAN TEŞEKKÜR
İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından başlatılan Türk Bayrağı dağıtımı Emirdağ İlçesinde devam etti.
 
İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, yönetim kurulu ve Emirdağ İlçe teşkilatı birlikte esnafları tek tek dolaşarak Türk bayrağı hediye etti.
 
Esnafların, bu ülkenin bel kemiği olduğunu söyleyen Başkan Mısırlıoğlu, " Yönetim Kurulumuz ile birlikte esnaflarımızı tek tek dolaşarak Türk Bayrağımızı hediye ediyoruz. Genel Başkanımız Meral Akşener’in gönderdiği şanlı Türk Bayrağımızı vermek için buradayız. Onların çektiği sıkıntılara ortak olup, çözüm noktasında İYİ Parti olarak yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Esnafımız büyük sıkıntı içerinde, bunu her yerde görmekteyiz. Elbette bu karanlık günler bitecek ve güzel günlere birlikte kavuşacağız. Bir kez daha 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri anma gününde  tüm aziz şehitlerimiz,rahmetle ve nimetle anıyorum”dedi.
 
Emirdağ esnafı Bayrak dağıtan İYİ Parti teşkilatına bu davranışlarından dolayı teşekkür ettiler
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum