Kayıp Hasan Hüseyin Hala bulunamadı

Kayıp Hasan Hüseyin Hala bulunamadı

Kayıp Hasan Hüseyin Hala bulunamadı
20 Şubat 2017 - 10:12

Kayıp Hasan Hüseyin Hala bulunamadı

 

 

 

Afyonkarahisar merkeze bağlı Çıkrık Kasabası’nda ikamet eden,dün babasıyla okula gitme konusunda tartıştıktan sonra saat 16:00 sularında evden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan şeker hastası 14 yaşındaki Hasan Hüseyin Bay'ın bulunması için jandarma ve AKUT, özel eğitimli köpeklerle birlikte arama çalışması başlattı.

 

Afyonkarahisar merkeze bağlı Çıkrık Beldesi'nde oturan, Çıkrık Öğretmen Hamza Kesman Ortaokulu 8'inci sınıf öğrencisi Hasan Hüseyin Bay, iddiaya göre babasıyla okula gidip gitmeme konusunda tartıştıktan sonra dün saat 15.00 sıralarında evden ayrıldı. Bir süre çevrede arama yapan aile Hasan Hüseyin Bay'ın cep telefonuna ulaşamayınca jandarmadan yardım istedi. Bölge halkının da katılımıyla kayıp Hasan Hüseyin Bay'ın bulunması için çalışma başlatıldı. Jandarma ve AKUT ekiplerinin özel eğitimli köpekler yardımıyla sürdürdüğü çalışmalarda çocuğun en son telefon sinyalinin alındığı bölgede gece boyunca aramalar yoğunlaştırıldı ancak bir sonuç elde edilemedi.

 

Şeker hastası olduğu belirtilen Hasan Hüseyin Bay'ın ailesinin aramalarına cevap vermediği, en son bir arkadaşıyla görüştüğü ve "Düz arazideyim, nerede olduğumu bilmiyorum. Üşüyorum" dediği kaydedildi. Jandarma, AKUT ve bölge halkı kayıp çocuğun bulunması için çalışmalarını sürdürüyor.

 

Kaybolan Çocuk Hasan Hüseyin Bay Haberin fotoğrafında bulunan çocuktur.Gören duyan yada yerini bilenlerin Kurtuluş Gazetesi Haber Merkezi’ne yada en yakın jandarma ve polis merkezine haber vermeleri önemle rica olunur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum