phishing

Kadınlarımızın gücüyle partimizi iktidara taşıyacağız!

Kadınlarımızın gücüyle partimizi iktidara taşıyacağız!

Kadınlarımızın gücüyle partimizi iktidara taşıyacağız!
24 Mart 2023 - 11:51


 
Saadet Partisi Afyonkarahisar Kadın Kolları’ndan 2 isim milletvekili aday adaylığını açıkladı.
Saadet Partisi Afyonkarahisar Kadın Kolları Teşkilatı’nda; Birgül Çakır ve Meral Ünlü milletvekili aday adaylığını açıklayarak dosyalarını il Başkanı Beytullah Karataş’a teslim etti.
Dosyaları teslim alarak çıkmış oldukları yolda kadın aday adaylarına başarılar dileyen İl Başkanı Beytullah Karataş; “Partimizin her kademesinde olduğu gibi kadın kolları teşkilatımız da tüm fedakarlıklarıyla çalışmalarını sürdürüyor. Dosyasını bugün teslim eden 2 üyemize de başarılar diliyorum. Bir taraftan annelik yapan, hayatımızın her alanına dokunarak güzelleştiren kadınlarımız diğer taraftan da vatan ve millete hizmet için ülke meseleleriyle dertleniyor. Bu özverili çalışmalarından dolayı da özellikle teşekkür etmek istiyorum” dedi.
 
Aday Adayı olan Meral Ünlü ise şunları ifade etti;
‘’Ülkemizin en önemli zenginliklerinden birisi hiç şüphesiz kendilerini iyi yetiştiren, yeniliklere ve teknolojik gelişmelere hızlı bir şekilde ayak uydurabilen kadınlarımızın olmasıdır. Saadet Partisi olarak kadınlarımıza çok önem veriyoruz. Teşkilatlarımızda kadın kolları yapılandırmalarımızı profesyonel bir şekilde yürütüyoruz. Sahada da bunun avantajlarını hissediyoruz. İnşallah önümüzdeki seçimlerde de yine kadınlarımızın gücüyle partimizi iktidara taşıyacağız’’
Birgül Çakır ise ‘’14 Mayıs’ta ülkemizde iklimin değişeceğine inanıyoruz. Milletin iktidarını hep birlikte tesis edeceğiz.’’ dedi.
Saadet Partisi’nde kadın aday adaylarıyla birlikte aday aday listesi şu şekilde oluştu; Birgül Çakır, Meral Ünlü, Mevlüt Yeşil, Ali Başpınar, Sefa Taşbaşı, Mustafa Taşkapı, Hüseyin Uğurlu, Hasan Balyalı, Ömer Korkmaz, Ahmet Beşkardeş, Nihat Ermağan, Hasan Emrem ve Hasan Oğuz
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum