Jandarmadan şehit ve gazilerle emekli personele ziyaret

Jandarmadan şehit ve gazilerle emekli personele ziyaret

Jandarmadan şehit ve gazilerle emekli personele ziyaret
10 Şubat 2020 - 13:15

 
 
Afyonkarahisar il Jandarma Komutanlığı görevlilerince Afyonkarahisar ve ilçelerde bulunan şehit yakınları ve gaziler ile emekliye ayrılan ve Afyonkarahisar’da ikamet eden jandarma personeli evlerinde ziyaret edildi.
Konuya ilişkin olarak Afyonkarahisar Valiliğinden yapılan açıklama şöyle;
 
Afyonkarahisar il Jandarma Komutanlığınca; Afyonkarahisar İI ve İlçe merkezlerinde ikamet eden şehit ve gazi ailelerinin birinci altı aylık dönemde tamamı, ikinci altı aylık dönemde ise %80 i ziyaret edilmiştir, Şehit ve gazi ailelerinin yanı sıra Afyonkarahisar ilinde ikamet eden 161 emekli Jandarma personelinin %80'i ziyaret edilmiş olup, belirli plan dâhilinde ziyaret edilmeye devam edilecektir.
Ziyaret esnasında, vatanımızın bekası, yüce milletimizin güven ve huzuru için hayatını hiçe sayarak verilen görevleri üstün bir cesaret ve feragatle icra ederken şehit olan personelimizin aileleri ile gazilerimizin her zaman yanlarında olduğumuz dile getirilmiş ve ziyaretten dolayı duyulan memnuniyet ifade edilmiştir.
Jandarma olarak aziz şehitlerimizin emaneti olan kıymetli aileleri ve gazilerimizin her zaman yanında olunarak, hatıralarının yaşatılmasına devam edilecektir.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum