phishing

İYİ Partili Arabacı: Bu seçimin kaderini sizin sattığınız meyve sebze değiştirecek

İYİ Partili Arabacı: Bu seçimin kaderini sizin sattığınız meyve sebze değiştirecek

İYİ Partili Arabacı: Bu seçimin kaderini sizin sattığınız meyve sebze değiştirecek
13 Mayıs 2023 - 09:27 - Güncelleme: 13 Mayıs 2023 - 11:27


İYİ Parti Milletvekili adayı Mustafa Enis Arabacı Afyonkarahisar Hal’ini ziyaret ederek Hal esnafıyla bir araya geldi. Arabacı’ya Afyonkarahisar Yaş Sebze Meyve Komisyoncuları Başkanı Ali Çiloğlu’da eşlik etti. Arabacı, “bu seçimin kaderini, sizin sattığınız bu sebze meyve fiyatları değiştirecek.” Dedi.
Milletvekili adayı Mustafa Enis Arabacı, Sandıklı’dan sonra gece Ayazini, Döğer ve Yaylabağı’nda kahve ziyaretleri yaptıktan sonra sabah 09.00’da Afyonkarahisar Hal’ini ziyaret etti. Hal ziyaretinde Arabacı’yı Afyonkarahisar Yaş Sebze Meyve Komisyoncuları Başkanı Ali Çiloğlu karşıladı. Birlikte hal esnafını tek tek ziyaret eden Arabacı, seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Arabacı hal esnafının ikramlarını geri çevirmedi. Hal’de bulunan tüm işletmelere girip herkesin elini sıkan Arabacı kısa bir açıklama yaptı.
 
Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Arabacı, “Bu seçimin kaderini ne değiştirecek biliyor musunuz? Sizin sattığınız bu sebze meyve fiyatları değiştirecek. Bu güne kadar yaşanan bazı ekonomik sıkıntılar tabana yansımamış ve sadece iş dünyasını ilgilendiriyordu. Ama sonra toplumun her kesimini etkiler oldu. Eskiden çuvalla alınan patates, soğan artık kilo ile hatta tane ile satılır oldu. Bu ülkede hiçbir zaman karpuz yarım ve dilim olarak satılmamıştı. Bu ülkenin insanları bunu hak etmiyor. Bu yüzden seçimin kaderini sizin sattığınız bu sebze ve meyve değiştirecek” dedi.
 
Daha iyi bir hayatı herkes hak ediyor diyen Mustafa Enis Arabacı, “Herkes kar kış demeden sabahtan akşama kadar çalışıyor. Bu ürünler size gelene kadar kaç kişinin emeği var. Üretenden dağıtımını yapana, satanda son tüketiciye kadar hiç kimse memnun değil. Gün içinde iki üç defa fiyat değişen bir dönem yaşıyoruz. Herkes mutsuz, herkes umutsuz, İnanın bu yaşadıklarımız hiç birimizin kaderi değil. Herkes daha iyi bir hayatı hak ediyor. Daha iyi bir hayat, mutlu ve güven içinde bir yaşam için her şey sizin elinizde. İnanın bir oyla her şeyi değiştirmek sizin elinizde” diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum