İYİ Parti Isparta Milletvekili Cesur’un Isparta’lı Şehit Yüzbaşı’ya başsağlığı mesajı

İYİ Parti Isparta Milletvekili Cesur’un Isparta’lı Şehit Yüzbaşı’ya başsağlığı mesajı

İYİ Parti Isparta Milletvekili Cesur’un Isparta’lı Şehit Yüzbaşı’ya başsağlığı mesajı
20 Mayıs 2020 - 16:27


 
İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin CESUR, Kars’ın Kağızman İlçesi Çemçe bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Yüzbaşı Ferhat Çiftçi için başsağlığı mesajı yayınladı:
Isparta’lı hemşehrimiz Jandarma Yüzbaşı Ferhat Çiftçi’nin şehit olduğunu öğrenmenin  derin üzüntüsü içerisindeyim.
Kahraman şehidimize Yüce Allah'tan Rahmet; kederli ailesine, Isparta halkına ve eminim Türkiye Cumhuriyeti’nin her köşesinde gözyaşı döküp vicdan pınarlarından yaşlar dökülen tüm milletimize başsağlığı diliyorum.Acımız büyüktür, öfkeliyiz ve yüreklerimiz dağlanmaktadır.
Bu acı sadece Isparta’mıza değil, milletimizin yüreğine inen büyük bir acıdır ancak milletimiz kahraman güvenlik güçlerimizle beraber bunları aşacak ve teröre destek veren herkesten bir bir bunun hesabını soracaktır. Sormalıdır.
Millet olarak kahpe terör belasında kaybettiğimiz Yiğit Yüzbaşımız Ferhat’a ve kaybettiğimiz  kahramanlarımıza ağlıyoruz. Kahraman şehitlerimize şükran ve minnet borcumuz var.Şehitlerimizi bağrımıza basıyoruz.
 
 Türkiye’nin en büyük sorunu terördür.
Acımızı içimizde taşıyoruz ve biliyoruz ki; şehitlik en yüksek mertebedir, bununla kendimizi durdurabiliyoruz ve kendimize, milletimize güveniyoruz.
Biran evvel memleketin şehit cenazesi kaldırmaktan kurtulması lazımdır. Buna sebep olanlardan bunun hesabı sorulacaktır.
Ve diyoruz ki; “Hiç kimse Türkiye’nin bölünebileceğini aklından geçirmesin. Bunu kim aklına koyarsa ağır bedel öder. Ve söz veriyoruz:
Türkiye yücelmeye devam edecektir ve bizden sonraki nesillere de bir bütün olarak teslim edilecektir.
Ülkemizin geleceği hakkında kimse şüpheye kapılmasın. Kimse maceranın peşinden gitmesin. Bu kanları akıtanlara and olsun ki; bu millet yarasını hep sardığı gibi sarar. Bu bayrak göklerde hep sallandığı gibi ebediyen dalgalanır ve bu vatan hepimizin tek karışı için dahi uğruna vereceği canlarla, teröre bulaşan alçaklardan ve katillerinden hesabını hep sorduğu gibi sorar; bir ve bütün olarak da sonsuza kadar yaşar!
Neye güveniyorsun derseniz; 19 Mayıs ruhunu nesillerce ve 101 yıl taşıyan bu milletin evlatlarına Yüzbaşı Ferhat’lara güveniyorum.
Eşi Secaat kardeşimiz emanetimiz ve 1.5 yaşındaki evlatları Mete evladımızdır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum