İscehisar Belediyesi kaplıca tesisleri hizmete açıldı

İscehisar Belediyesi kaplıca tesisleri hizmete açıldı

İscehisar Belediyesi kaplıca tesisleri hizmete açıldı
22 Ocak 2020 - 10:47

 
İscehisar Belediyesine ait olan ve Dönemin Bakanı Veysel Eroğlu tarafından hizmete açılan tesisde bazı eksiklerin tespit edilmesi sonucunda tesisin faaliyetine göreve yeni gelen başka Ahmet şahin tarafından ara verilmiş ve tesisi tadilata alınmıştı.
Tadilatın sona ermesiyle birlikte açılışa hazır hale gelen tesise ilişkin bazı bilgileri Belediye başkanı Ahmet Şahin verdi.
Şahin Yaptığı açıklamada ;”Belediyemize ait Jeotermal Kaplıca Tesisindeki tadilat çalışmaları sona erdi.” Diyerek sözlerine başladı ve şöyle devam etti;”Orman ve Su İşleri Bakanımız Sn. Prof. Dr. Veysel Eroğlu tarafından hizmete açılan Belediyemize ait yeni Jeotermal Kaplıca Tesisinin eksiklerini göz önünde bulundurarak başlatılan tadilat çalışmaları kapsamında tesisimize kanalizasyon hattı çektik, sıcak su kuyumuzun sayısal değerlerini yaptırdık. Pompa ve depolara otomasyon sistemi kurarak son sistem otomatik hale getirdik. Çalışmalarımız bugün itibari ile tamamlandı.” Diye başkan Şahin sözlerini şöyle sürdürdü;”Jeotermal kaplıca tesisimizin eksiklerinin tespit edilerek tamir ve tadilatının yapılması amacıyla oluşturulan Komisyonda yer alan Meclis Üyelerimiz Erdem Mercan, Hasan Hüseyin Balaban, Muzaffer Göler, İbrahim Emre, Hüseyin Çilikiz başta olmak üzere tüm meclis üyelerimize, belediye başkan yardımcılarımıza, personelimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. ”
Şahin ;”Jeotermal Kaplıca Tesisimizin tadilat çalışmalarını tamamladık bugün itibari ile haftanın 7 günü hizmet verecek şekilde halkımızın hizmetine açtık. İlçemize vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun.
Jeotermal kaplıca tesisimizin eksiklerinin giderilerek hizmete açılmasında meclis üyelerimiz başta olmak üzere, belediye başkan yardımcılarımıza, personelimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” Dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum