İGM Başkanı Çoban’dan anlamlı anneler günü mesajı

  İGM Başkanı Çoban’dan anlamlı anneler günü mesajı

  İGM Başkanı Çoban’dan anlamlı anneler günü mesajı
10 Mayıs 2019 - 19:14


 
Afyonkarahisar İl genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban Anneler Günü münasebetiyle yazılı bir açıklama yaparak anneler gününü kutladı.
Çoban açıklamasında şu görüşlere yer verdi;
 
 
Toplumun temelini inşa eden annelerimiz, aile olma konusunda mutluluk, huzur, sevgi, saygı ve barış dolu ortamların mimarlarıdır. Annelerimize hak ettiği sevgiyi, saygıyı göstermek, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sağlamak bizlerin bir görevi olmanın yanı sıra en büyük sorumluluğumuzdur.
 
Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (sav) övgülerine mazhar olan ve 'Cennet annelerin ayaklarının altındadır' sözü anneliğin ne kadar kutsal bir görev olduğunu bir kez daha göstermiştir
 
Yeryüzünde en kutsal görevi üstlenen, dünyaya getirdiği evlatları özveriyle büyüten, iyiye doğruya, güzele yönlendirerek hayata hazırlayan annelerimiz hoşgörü, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağıdır.
 
Bu anlamlı gün vesilesiyle bu vatan için nice yiğit kadın ve erkekler yetiştiren, gerektiğinde en kıymetli varlıklarını, evlatlarını feda edebilen ve hürmetlerin en büyüğüne layık olan annelerimizin anneler gününü kutluyor, sağlık ve huzur dolu bir ömür diliyorum.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum