Haydi Çocuklar 23 Nisan’da Balkonlardayız

Haydi Çocuklar 23 Nisan’da Balkonlardayız

Haydi Çocuklar 23 Nisan’da Balkonlardayız
20 Nisan 2020 - 19:19


 
23 NİSAN’I ŞARKILARLA  ŞİİRLERLE KUTLAYACAĞIZ
 
         Afyonkarahisar Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği halinde 23 Nisan için tüm çocukların evlerinden katılabileceği, 100. yıl coşkusunu hissettirecek bir sürprizler hazırladı. 
 
         Belediyemizin ve Başkanımızın sosyal medya hesapları üzerinden 23 Nisan temalı resim yapan çocuklarımız arasından yapılacak seçmelerin ardından 100 adet ayakkabı hediye edilecek. 
 
        Ayrıca 23 Nisan Perşembe günü yapılacak etkinliklerde salgın riski sebebiyle sokağa çıkma yasağı kapsamına alınan çocuklarımıza yönelik etkinlikler yapılarak çeşitli hediyeler verilecek. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Covid-19 salgını nedeniyle, çocukları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. yılını kutlamak için hoparlörlerden seslendirilecek şiir ve TRT Çocuk Korosu’nun birbirinden güzel şarkılarına balkon ve pencerelerinden eşlik etmeye davet etti. Salgın riski sebebiyle sokağa çıkma yasağı kapsamına alınan çocukları bu özel günde unutmayacaklarını söyleyen Başkan Zeybek, çocukların eğlenceli vakit geçirmelerini hedeflediklerini ifade etti.
 
          23 Nisan Perşembe günü saat 11:00’den itibaren şehrimizin dört bir yanında bulunan hoparlörlerden 23 Nisan Şarkılarının seslendirileceğini söyleyen Başkan Zeybek, tüm Afyonkarahisarlıları bayram sevincini birlikte yaşamaya davet etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum