Frig Fotofest’e seçim ayarı

Frig Fotofest’e seçim ayarı

Frig Fotofest’e seçim ayarı
11 Mayıs 2019 - 15:55

 
22 Haziran’da 2’ncisi düzenlenecek olan Frig Fotofest’in İstanbul seçimlerinin yenilenmesi nedeniyle öne çekildiği öğrenildi. Afyon Frig Fotoğraf Derneği konuyla ilgili açıklama yaparak festivalin 15-16 Haziran’da gerçekleşeceğini duyurdu.
 
 
Afyon Frig Fotoğraf Derneği’den yapılan açıklamada festivalin planlanandan bir hafta önce çekildiği ifade edildi. Açıklamada bu yılki onur konuğunun Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Ödülü sahibi fotoğrafçı İzzet Keribar olduğu vurgulandı. Açıklama şöyle: “15-16 Haziran 2019 tarihlerinde ikincisi gerçekleşek olan Frig Fotofest yine geziler, söyleşiler ve fotoğraf atölyeleri ile dopdolu olacak.  İlki geçen sene 435 katılımcı ile gerçekleşen festivale bu sene de yoğun ilgi bulunmakta. Bu sene onur konuğu 2018 Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Ödülü sahibi fotoğrafçı İzzet Keribar.”
 
500’ÜN ÜZERİNDE FOTOĞRAFÇI BEKLENİYOR
 
Açıklamada 45 farklı şehirden  ve 3 farklı ülkeden 500’ün üzerinde fotoğraf tutkununun Afyonkarahisar’a geleceği duyuruldu. Açıklamanın devamı şöyle: “1 Mart 2019’da başlayan kayıtlarda 10 Mayıs itibarı ile 45 farklı şehir ve 3 farklı ülkeden 500 üzerinde fotoğrafsever katılım başvurusu gerçekleştirdi. Şehrimizin tanıtımı ve görseller ile belgelenmesine büyük katkı sağlayan Frig Fotofest Afyonkarahisar Valiliği ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası destekleri ile Afyon Frig Fotoğraf Derneği tarafından organize edilmekte.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum