Evciler Belediye Başkanı Savaş'tan işçilere Bayram hediyesi

Evciler Belediye Başkanı Savaş'tan işçilere Bayram hediyesi

Evciler Belediye Başkanı Savaş'tan işçilere Bayram hediyesi
01 Mayıs 2020 - 15:54 - Güncelleme: 02 Mayıs 2020 - 00:14

 
1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı münasebetiyle Evciler Belediye Başkanı Ali Dede Savaş, belediye işçileriyle bir araya gelerek yapmış oldukları hizmetin önemini vurgulayarak  kendilerine hediye takdim etti.
 
Başkan Savaş ayrıca 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı mesajı yayınladı.
 
"1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı, işçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günüdür. 1 Mayıs barış, demokrasi ve güvenli bir gelecek için mücadele günüdür. 1 Mayıs alın terinin, emeğin günüdür. İşçilerimizin döktüğü alın teri, verdiği emek, üretime sağladıkları katkı; geleceğe güvenle bakmamıza neden olmakta, yarınlarımıza ışık olmaktadır. Maalesef bu yıl tüm dünyayı ve Türkiye’yi saran Koronavirüs tedbirleri kapsamında  1 Mayıs’ı sokaklarda kutlayamayacağız. Ama bizler bu zor günlerde bu ülkenin bir emekçisi olarak; işçiye, alın terine ve emeğe değer veren bir anlayışla çalışmaya; üreteni ve üretimi önemseyerek görev yapmaya; emeğin ve emekçinin yanında olmaya devam edeceğiz.
Bu zor günlerde gece gündüz demeden, tüm risklere karşı halkın sağlığı için fedakârca çalışan başta sağlık emekçilerimiz ile gıda, basın, banka, ulaşım, temizlik, market, eczane ve kargo sektörü gibi alanlarda çalışan emekçilere; COVİD-19 salgınıyla 7/24 mücadele eden; Evciler halkına bu zor günlerde hizmet edebilmek için günlerdir canla başla çalışan Belediye personelime verdiği emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.  1 Mayıs'ın ülkemize ve dünyaya barış kardeşlik, sağlık getirmesini diliyorum."
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum