Dinar’da Eğitimi ve 100 günü Değerlendirdi

Dinar’da Eğitimi ve 100 günü Değerlendirdi

 Dinar’da Eğitimi ve 100 günü Değerlendirdi
17 Temmuz 2019 - 20:03


 
Cumhuriyet Halk Partisi Dinar İlçe Başkanı Mevlüt Er, “Afyon ve Dinar dahil tüm ilçeleri eğitimde 60. Sıraya getirenleri tebrik ve teşekkür ediyorum. Bunun sorumlusu kim? Dinar da hükümeti temsil edenler ne düşünüyor?
 
Makam odalarında resim çektirerek eğitim düzelmez
 
Bizim yıllardır CHP olarak niye ısrarla liyakat liyakat dediğimizin bir sonucudur. Eğer sen liyakat sahibi, bilgi sahibi ve hak eden insanları öteleyip de önüne geleni belirli noktalara getirsen işte sonuç bu olur.” Dedi
 
CHP İlçe Başkanı Mevlüt Er, Cumhur ittifakı Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın 100 günde yapacağı projeleri değerlendirdi.
 
Dinar Belediyesinin resmi web sitesinde yayınlanan “Mezbahane yapım ihalesi sözleşmesi yapıldı” başlıklı haber Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Saffet Acar’ı doğruladı.
 
CHP Dinar ilçe Başkanı Mevlüt Er şunları söyledi. Başkan Er “ Birlikte paylaşalım 100 gün içerisinde ne oldu. Amacımız Dinar.
 
31 Mart yerel belediye seçimlerinde Başkan Saffet Acar ve biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak ne demiştik
 
100 gün içerisinde siz ancak projelerini ve ihalesini yaparsınız. Mezbahaneyi açamazsınız demiştik. Dinar Belediyesi Resmi Web Sitesinde yayınlanan haber bizi doğruladı açamadınız. Daha ihalesi yeni yapıldı.
 
Tam teşekküllü bir mezbahane olarak mı açılacak? Yoksa sadece kurban bayramı için mi açılıyor? Günlük kaç hayvan kesilecek? Sadece binanın iç ve dış kısmında çalışmalar olmuş, bazı yerleri fayans döşenmiş ve dış cephesi boyanmış.
 
Yeni Sanayinin içme suyuna gelince belediye çalışanlarından aldığımız bilgilere göre, daha önceki belediye başkanları tarafından içme suyu hattı Yeni sanayi sitesi yakınlarına kadar zaten döşenmişti. Ama yine 100 gün süre içerisinde içme suyunu veremediler. 100 gün süre içerisinde Salı Pazar yeri modern bir şekilde yapılacaktı ne oldu? 100 gün süre içerisinde Cumhuriyet Meydanı yapılacaktı ne oldu. Halkımız kandırıldı mı?
 
Dinar’dan doğan Büyük Menderes Nehri zaten yıllardır DSİ ve Dinar Belediyesi ile ortak işbirliği içerisinde temizleniyor. Suçıkan havuzuna yapılan seyir terasını da uygun görmüyorum. Bizler menderes nehrini genişleteceğiz diye uğraşıyoruz siz daha üstüne beton döküyorsunuz.
 
Dinar ilçemize seçim vaatlerinizden olan Akarçay projesini 100 gün içerisinde değil 5 yıl içerisinde yaparsanız sizlere canı gönülden teşekkür edeceğiz. Diye konuştu
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum