Cansuyu’ndan Yeniden Refah Partisi’ne ziyaret

Cansuyu’ndan Yeniden Refah Partisi’ne ziyaret

Cansuyu’ndan Yeniden Refah Partisi’ne ziyaret
12 Mart 2019 - 23:14


 
Cansuyu Derneği Afyonkarahisar Temsilciliği "Dayanışma ve Kaynaşma" ziyaretleri kapsamında Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Bürosunu ziyaret etti.
Cansuyu İl Temsilcisi Mehmet Demir; "Toplumsal uzlaşma ve müreffeh bir istikrar için, insan ilişkilerinin önemli olduğu ve zamanımızda buna daha fazla ihtiyaç duyulduğuna dikkat çekmek maksadıyla bu ziyaretleri gerçekleştirdiklerini" belirterek, bu aktivite kapsamında, "İstişare Heyeti ile birlikte, Yeniden Refah Partisi bürosuna uğrayarak, hasb-i hal edildiğini ve Hayırlı Olsun dilediklerini" ifade etti.
Parti bürosunda ağırladığı Cansuyu Heyetinin gerçekleştirdiği bu ziyaretten memnun olduğunu dile getiren Yeniden Refah Partisi'nin Afyonkarahisar İl teşkilatı, kurucu İl başkanı olarak görevlendirilen Ramazan Türkaslan, "bireysel olarak ihtiyaç sahiplerine ulaşmak günümüzde oldukça zor durumdadır. Bu kapsamda Yardımlaşma Derneklerinin ehemmiyeti önem arz'etmektedir. Cansuyu Derneğinin Ülkemiz yanı sıra Asya, Avrupa ve Afrika kapsamında yapmış olduğu yardım faaliyetlerini heyecanla takip etmekteyiz. Bizlerde üzerimize düşen vazifeyi icra ve 'CANSUYU' olmaktan çekinmeyeceğimizi belirtmek isterim. Ziyaretlerinden dolayı Cansuyu İl Temsilcisi Mehmet Demir ve İstişare Heyetine şükranlarımı sunarım" dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum