BOLDAV’dan Taytak’a Ziyaret

BOLDAV’dan Taytak’a Ziyaret

BOLDAV’dan Taytak’a Ziyaret
02 Mayıs 2019 - 13:17


 
 
Bolvadi̇nliler Dayanışma Vakfı Kurucular Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanı Hasan DOĞRUYOL ve Yönetim Kurulu Üyeleri  Mehmet Fatih GÖNBE, Ali ERDURMUŞ, Yasin SARISOY ve hemşerimiz Ayşegül AKYÜREK hanımefendi ile birlikte Gazi Meclisimizi ziyaret ettik.
 
Ziyarette, Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Dilekçe Komisyonu Üyesi Hemşerimiz Sayın Mehmet TAYTAK beyle Vakfımızın faaliyetleri, Afyonkarahisar bölgesel ve özelde de Bolvadinimiz üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.
 
Yeni Vakıf Yönetimini tebrik eden Taytak ile samimi bir ortam da gerçekleştirilen görüşmede Bolvadinlinin konuştuğu dilin özünde İstanbul lehçesini barındırdığı dolayısı ile her ortamda bu nazik ve naif dilin korunması ve kullanılması gerektiği özellikle Genç neslimizin ve piyasadaki rol model insanlarımızın bu değeri koruma noktasında çok daha özenli ve duyarlı olması  gerekliliği noktasındaki hassasiyetini dile getirdiler.
 
Milletvekilimize, Bölgemize ve ülkemize vermekte oldukları hizmetten dolayı Vakfımız Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hasan DOĞRUYOL bey tarafından Haşhaş objeli kendi tasarımı olan teşekkür  plaketi takdim edildi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum