phishing

Başkan Zeybek'ten 19 Mayıs Mesajı

Başkan Zeybek'ten 19 Mayıs Mesajı

Başkan Zeybek'ten 19 Mayıs Mesajı
21 Mayıs 2023 - 11:03


 
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkanımız mesajında şu ifadeler yer verdi;
 
“Milletimizin kaderini değiştiren, insanımız için umut dolu bir başlangıcı simgeleyen 19 Mayıs Türk Ulusunu aydınlığa kavuşturan ve Cumhuriyet ile buluşturan bir dönüm noktası. Türk Milletinin bağımsızlık umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı tarih olan 19 Mayıs 1919 Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
 
19 Mayıs 1919; Türk Milletinin geleceğine vurulmak istenen prangaları kırarak tarihi yeniden yazdığı destansı bir serüvenin başlangıcıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının öncülüğünde Samsun’da başlatılan mücadele, kısa zamanda Anadolu’nun dört bir yanında karşılık bulmuş, aziz milletimiz hürriyetine asla kast edilemeyeceğini tüm dünyaya ilan etmiştir. Vatanımız ve mensubu olduğumuz medeniyet için canlarını feda eden Aziz Şehitlerimiz sayesinde birlik ve dirlik içerisinde yaşadığımız bu topraklar, gençlerimizin omuzlarında yükselecek ve kıyamete kadar bizlere “vatan” olmaya devam edecektir.
 
Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere İstiklal Savaşı’mızın bütün Kahramanlarını, vatanımız uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş Kahraman Gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum