Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Afyon’da Yılbaşı gecesi, Tüdanya rüzgarı esecek !!

Afyon’da Yılbaşı gecesi, Tüdanya rüzgarı esecek !!

Reklam
Afyon’da Yılbaşı gecesi, Tüdanya rüzgarı esecek !!
17 Ekim 2018 - 14:20
Reklam

 

 

Kaya Medya Grubu “Yılbaşı Partisi ” programıyla yine muhteşem bir etkinliğe imza atacak. 2018’in son saatlerinde Afyonkarahisar birbirinden değerli sanatçılara ev sahipliği yapacak.

 

Senenin son gününe özel olarak Afyonkarahisar’ın Yeni Nesil Tv’si sloganı ile yayın hayatına başlayan Afyon Türk Tv tarafından hazırlanan gece de adeta eğlencenin sınırları zorlanacak. Bu özel gece de birbirinden değerli sanatçılar sahne alacak ve izleyenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak!

 

Kaya Medya Grubu yayın organlarından olan Afyon Türk Tv tarafından hazırlanan muhteşem Yılbaşı Partisi programı Afyonkarahisar Merkez’de bulunan Fuar Ecehan Salonunda düzenlenecek. Bu muhteşem eğlence dolu özel geceye katılan ünlüler arasında; Arabeskin Kraliçesi ve Türk Sanat Müziğinin eskimeyen sesi Tüdanya , Ankara’nın güçlü sesi Seda Kara, Türk Halk Müziğinin vazgeçilmezi Osman Öztekin, Afyonkarahisar’ı müthiş Potporileri ile yerinden oynatan Mevlüt Taşpınar, Yörüklerin vazgeçilmezi Afyon’lu Zeki Yılmaz, Usta Kadrosu ile Kadir Elçi Orkestrası bu muhteşem gecede seyircilerinin karşısına çıkarken , çocukların çok sevdiği bücür Palyonçolar mu muhteşem geceye eşlik edecek. Dans, müzik, eğlence ve sohbetin sınırlarının zorlanacağı yılbaşı gecesinde unutulmaz anılarla 2019 yılına merhaba denilecek. Bu muhteşem yılbaşı gecesi birbirinden güzel şarkılarla konser tadında geçecek

 

“YILBAŞI PARTİSİ ”Nİ SAKIN KAÇIRMAYIN

 

Kaya Medya Grubu yönetimi ‘ Bu yıl birçok etkinliğe imza attıklarını , 2019 yılına girerken Yılbaşı gecesinde de Afyonkarahisar halkı ile aile ortamında hep birlikte olmak istediklerini belirtti. Yılbaşı akşamı düzenlenecek proğramda Zengin Menü ve Sınırsız içeceklerinin yanında , Kokteyller, Havai Fisek gösterileri, Tombala yarışması, eşler arası Balon Patlatma yarışması , Karaoke yarışması ve Sürpriz Hediyeler ile birçok etkinliğin olacağını belirtti. Fiyatlarının kişi başı 100,00 TL olmasından dolayı yoğun bir ilgi olduğunu ve birçok kişinin bu aşamada rezerve yaptırdığını belirten yönetim yerlerin tükenmeden bir an önce biletlerin alınması gerektiğini açıkladı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum