phishing

20 tane Afyon esnafımız var. Deprem bölgesinden gelen kardeşlerimiz stant açtı.

20 tane Afyon esnafımız var. Deprem bölgesinden gelen kardeşlerimiz stant açtı.

20 tane Afyon esnafımız var. Deprem bölgesinden gelen kardeşlerimiz stant açtı.
25 Mart 2023 - 10:35 - Güncelleme: 25 Mart 2023 - 21:24


 
Afyonkarahisar  Belediyesi "Ramazan Afyonkarahisar'da yaşanır" diyerek yaptığı hazırlıklarını tamamladı. 11 Ayın Sultanı mübarek ay Ramazan, şehrimizde 30 gün boyunca yapılacak faaliyetlerle dolu dolu geçecek.
         Ramazan ayında birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun pekişmesi amacıyla Zafer Meydanı’nda düzenleyeceğimiz birbirinden güzel programları ‘Ramazan Etkinlikleri’ açılış programı ile başladı.
Afyonkarahisar Belediyesi, bir ay boyunca düzenleyeceği etkinliklerle vatandaşlarımızın Ramazan ayının manevi atmosferini gönüllerince yaşamalarına katkı sunacak. Hazırlanan Ramazan etkinlikleri, Afyon halkına dolu dolu geçen bir Ramazan ayı yaşatacak. Belediyemiz Ramazan ayı programında; kukla gösterileri, Hacivat ve Karagöz canlı-gölge oyunları, tasavvuf dinletileri, ney dinletisi, dini sohbetler, ilahi konserleri, çocuk tiyatroları ve orta oyunları, semazen gösterileri, ünlü hafız ve konukların Kur’an dinletileri düzenlenecek. Birbirinden farklı etkinliklerle vatandaşlarımız ve çocuklar; Ramazan ayının maneviyatını yaşarken bir yandan da huzur dolu zamanlar geçirecek.
 
“GÜÇLÜ BİR DEVLETİMİZ GÜÇLÜ BİR CUMHURBAŞKANIMIZ VAR”
 
             Geçen yıl dolu dolu bir Ramazan yaşandığına dikkat çeken Başkanımız Zeybek, “Bu sene acımız büyük, orada zor durumda bulunan kardeşlerimize destek olalım istedik. Ramazan ayına bir hafta kala karar verdik. 70’e yakın esnafımız burada, 20 tane Afyon esnafımız var. Deprem bölgesinden gelen kardeşlerimiz stant açtı. Cenab-ı Hak işlerini rast getirsin. Güçlü bir Devletimiz güçlü bir Cumhurbaşkanımız var. Depremin ilk gününden itibaren Hükümetimiz ve tüm belediyeler oradaydı. 400’ün üzerinde iktidar partisine ait Belediyeler hala görev yapıyorlar. Bizde Hatay’da Afyonkarahisar Belediyesi olarak hizmetlerimizi devam ettireceğiz. Cenab-ı Hak böyle bir felaketi bir daha ülkemize yaşatmasın. Ramazanımız hepimize mübarek olsun” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum