Bugun...


Saadet’ten Dinar basınına Ziyaret

Saadet’ten Dinar basınına Ziyaret

Saadet Partisi  Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Yaşar Karakaya ve Saadet Partisi Dinar İlçe Başkanı Ahmet Öztürkavcı ile birlikte Umut Gazetesini ziyaret etti.

 

İmtiyaz sahibi Ziya Aktaş ile görüşen ve seçim çalışmalarını anlatan Milletvekili Adayı Yaşar Karakaya, “Türkiye Bir Ateş Çemberinin İçerisinde 24 haziran seçimlerine giderken, Türkiye’nin çözülmesi gereken bir çok acil problemi bulunmaktadır.Toprak ayaklarımızın altından kayıp gidiyor. Üslerimiz, Limanlarımız Emperyalist Batının emrine tahsis ediliyor. Terör tırmanıyor, ekonomi tepe taklak, hayat pahalılığı, işsizlik had safhada, milletçe borç batağındayız. Manevi erozyon aile yapımızı tehdit ediyor. Dış politikada tam bir iflas yaşanıyor. Türkiye bir ateş çemberinin içerisinde bulunuyor” dedi.

 

 

 

Çözecek Tek Parti Saadet Partisidir

 

Türkiye’deki bütün olumsuzlukların çözüm noktasının Saadet olduğunu da kaydeden Karakaya konuşmasının devamında şunları söyledi, “Gidişatın vahameti gözler önündedir. Bu böyle gidemez. Acil müdahale ve çözüm gerekiyor, ama iktidar çözüm yerine, sorun üretiyorlar.Bütün bu problemleri çözecek tek parti Saadet Partisidir.

 

Şimdi seçim münasebetiyle yine karşımıza dikilip, ‘Problemlerinçözeriz’ diyenler çıkacaktır. Peki o zaman sormak gerekmez mi? ‘Çözümünüz vardı da, neyi bekliyorsunuz? Niçin çözmüyorsunuz?, Niçin Milleti Mağdur ediyorsunuz?

 

Millet ittifakıyla Baraj sıfırlanmışlar.

 

Çözemezler, çünkü o ruhtan, o mayadan yoksunlar.İşte yine böylesine çok önemli bir zeminde seçime gidiyoruz.Çelikleşmiş kadrolarımızla, güçlü teşkilat yapımızla, 45 yıllık tecrübemizle, dertlere çare olacak projelerimizle Saadet Parti’miz bu seçimlerin de en iyi neticeyle çıkacaktır.Millet ittifakıyla Baraj sıfırlanmışlar.

 

Saadet Partisi; üretimi esas alan, emeğin sömürülmediği, hakça paylaşımı gözeten, mutlu ve müreffeh bir geleceğin adıdır.

 

#DEĞİŞTİR Saadet Gelsin

 

Saadet Partisi; “Önce Ahlâk ve Maneviyât” ın bayraktarlığını yapan partidir.

 

Gelin, 24 haziranda oylarımızı tertemiz bir gelecek vaad eden, birlik ve beraberliği savunan, güçlü, onurlu, izzetli, şerefli, şahsiyetli prensiplere sahip Saadet Partisine verelim, Saadet’e Erelim.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI