Bugun...


Gençlik Merkezi’nden çiğ köfteli proje tanıtımı

Gençlik Merkezi’nden  çiğ köfteli proje tanıtımı

Gençlik Merkezi’nden

çiğ köfteli proje tanıtımı

 

 

 

 

KURTULUŞ-Afyonkarahisar Gençlik Merkezi, Görme Engelli Bireylerle ilgili yazılan  ‘Gören Gözümüz Can Dostumuz Olun’ adlı projeyi çiğ köfte ziyafeti ile hayata geçti. Gençlik Merkezinde bulunan ‘Has Odada’ gönüllü gençlere, gerekli eğitimler verildikten sonra her bir gencin en az bir görme engelli bireyi arkadaş edinmesi gerektiği belirtildi.

Konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Bundan sonra yapılacak tüm etkinliklerde gönüllü gençlerimiz, arkadaş edindikleri her bir görme engelli arkadaşımıza eşlik edecek ve faaliyetlerde onlara yardımcı olacaklar” denildi.

 Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Ertürk, Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Serap Güderler, Kulüp Oyuncusu Çetin Sarıgül ve bir çok görme engelli genç ile gönüllü gençlerin katıldığı etkinlikte çiğköfte yoğruldu ve hep birlikte yer sofrasında ikram edildi.

Çiğ köfte partisini ardından Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Türk Halk Müziğinden seçme eserler okudu. Yurt’un söylediği türküler, duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

 

 

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI