Çoker: Emirdağ’da belediye başkan adayımız olacak.

Çoker: Emirdağ’da belediye başkan adayımız olacak.

Çoker: Emirdağ’da belediye başkan adayımız olacak.
13 Şubat 2018 - 00:14

 

 

  Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar İl Teşkilatı İlçe Teşkilatlarını ziyaretlere devam ediyor.Bu kapsamda  Büyük Birlik Partisi Emirdağ İlçe Teşkilatıyla beraber yemekli istişare toplantısı yapıldı.

 

  Büyük Birlik Partisi MKYK üyesi Cemil Çoker,İl Başkanı Murat Öksüz,Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar ve Yönetim Kurulu üyeleri İsmail Kocakavuk,Bekir Daldal,Kurtuluş Kazak ve İlhami Fidan’dan oluşan BBP heyeti Emirdağ ilçe başkanlığını ziyaret etti.

  Ziyarette konuşan Cemil çoker:

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN.

  ‘’Bildiğiniz gibi Afrin harekatı devam etmektedir.Harekat kapsamında 10 şubat cumartesi günü  on iki  askerimiz , pkk-pyd’nin alçakça ve haince hazırlamış olduğu pususu üzerine şehit olmuştur.

  Şehitlerimizin mekanları cennet olsun.Yakınlarına Rabbimizden sabır diliyorum.Büyük Türk Milletinin başı sağolsun.Bu büyük mücadelede devletimizin,iktidarımızın  ve ordumuzun yanındayız.

 

  EMİRDAĞDA BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZ OLACAK.

  BBP olarak yaklaşmakta olan 2019 seçimleri için çalışmalarımız başlamıştır.Öncelikli hedefimiz yerel seçilerdir.Bu amaçla Emirdağ İlçe Teşkilatımızı ziyaret etmekteyiz.Teşkilatımız ile 2019 yerel seçimleri için istişare yaptık ,eksiklerimizi giderdik.Yerel seçimler de Emirdağ belediye başkanlığı  için aday belirleme çalışmalarımız başlamıştır.Emirdağ için mutlaka belediye başkan adayı göstermek istiyoruz’’dedi.

BBP’YE KATILANLARA ROZET TAKILDI.

  ‘’Büyük Birlik Partisine çok büyük bir teveccüh var.Partimize yeni katılan Emirdağ’lı hemşerilerimize teşekkür ediyorum.Partimize katılımlar devam edecektir’’diyen cemil çoker yeni üyelere parti rozeti taktı…

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hüseyin kılıç
    1 yıl önce
    Allah yardimcinız olsun cemil bey bunca sıkıntının içinde mücadele ediyorsun sonuna kadar bbp