Bugun...


Bolvadin halkı hizmet bekliyor

Bolvadin halkı  hizmet bekliyor

Bolvadin halkı

hizmet bekliyor

 

Büyük ilçeler arasında bulunan Bolvadin’de Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ın verdiği hizmetlerin yetersizliği sayfalarına taşıyan ilçenin güçlü gazetesi Yenises,  ‘eksikleri’ VE halkın taleplerini dile getirmeye devam ediyor

 

 

KURTULUŞ-Afyonkarahisar’ın en büyük ve kadim ilçelerinden birisi olan Bolvadin’de ilçe belediye belediyesinin verdiği hizmetlerin yetersizliği basına konu olmaya devam ediyor. 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde göreve gelen Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ın verdiği hizmetlerin yetersizliği sayfalarına taşıyan ilçenin güçlü gazetesi  Yenises, internet sitesinden ‘eksikleri’ dile getirmeye devam ediyor.

İLÇEDE TEHLİKELİ TIMANIŞ

Vatandaşların, Kayacan dönemindeki Bolvadin Belediyesi’nin istenilen hizmetleri yerine getirmede yetersiz kaldığını sıklıkla vurguladığı ilçede, park sorunu, umumi tuvalet yetersizliği ve sokak köpeklerinin korku saldığını haberleştiren bolvadinyenises.com,

“Tehlikeli Tırmanış” başlığıyla ilçedeki trafik sorununa dikkat çekti. Söz konusu haberde, şöyle denildi: “Son günlerde trafikte yaşanan sorunlara bir de park konusundaki kavgalar eklendi.

Son günlerde trafikte yaşanan sorunlara bir de park konusundaki kavgalar eklendi.

Otopark ihalesini alan şirket elemanlarıyla peş peşe yaşanan olaylar Bolvadin´de tehlikeli bir gerginliğe yol açarken otopark görevlilerinin yaklaşım konusunda hatalı davranışları iddia ediliyor. Vatandaşlarımız bir an önce gerekli tedbirin alınarak sorunun çözülmesini arzu etmekte.”

ÖĞRENCİLER KÖPEKLERİN SALDIRINA MARUZ KALMAKTA

bolvadinyenises.com, “Başıboş köpekler ne olacak” diye sorduğu haberinde ise, “Bolvadin son yılların en yoğun başı boş hayvan sorunuyla boğuşuyor” vurgusu yaptı. Haberin devam şöyle:

“Bolvadin son yılların en yoğun başı boş hayvan sorunuyla boğuşuyor.

Bilhassa sabah saatlerinde camiye giden vatandaşlar ile daha sonra okula giden öğrenciler adeta saldırıya maruz kalmakta.

Evlerinden çıkmaya cesaret edemeyen ve bu korkunun psikolojik zarar verdiği öğrencilerin çokluğu gelen bilgiler arasında.

Bilhassa köy ve kasabalardan getirilip ilçe merkezine bırakılan köpekler konusunda yetkililerin devreye girerek bu soruna çözüm bulması beklenilmekte.”

ALACA CAMİSİ’NİN TUVALET VE ABDEST ALMA BÖLÜMLERİ YENİLENMELİ

Şehrin en işlek caddesi olan İstasyon Caddesinde bulunan Alaca Camisi’nin yanındaki eski tuvaletin kullanışsız ve yetersiz olduğunu haberleştiren bolvadinyenises.com’un haberinde, 

“Cemaat fazlalığı nedeniyle de ihtiyaç duyulan tuvalet ve abdest alma bölümlerinin yenilenerek bir an önce hizmete sunulması halkımızdan gelen talepler arasında” denildi.

 






YORUMLAR
2 Yorum

Çaylılar Diyor ki.
03-11-2017 08:28:00

bolvadin bu kadar hizmet yeter birazda çaya bakın bu kadar ayrımcılık olmaz çay hizmetin en iyisine layık ama nedense son yıllarda çaya hiç hizmet yok yatırım yok sayın siyasiler seçimlere az kaldı nasıl gelipde YEŞİLÇAY DAN Oy isteyeceksiniz

Çaylılar Diyor ki.
03-11-2017 08:27:00

bolvadin bu kadar hizmet yeter birazda çaya bakın bu kadar ayrımcılık olmaz çay hizmetin en iyisine layık ama nedense son yıllarda çaya hiç hizmet yok yatırım yok sayın siyasiler seçimlere az kaldı nasıl gelipde YEŞİLÇAY DAN Oy isteyeceksiniz

YORUM YAZ



FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI